Fryzury na sezon wiosna-lato 2018

Po długich, ciemnych zimowych dniach z chęcią zaczynamy wystawiać włosy na słońce, łapiąc jak najwięcej promieni słonecznych. Jesteśmy spragnione ożywczego powiewu wiosny, zmęczone ponurymi, chłodnymi porankami i wieczorami. Zima przeważnie nie jest sojuszniczką dla naszych włosów, nic zatem dziwnego, że gdy tylko nadchodzi wiosna, w wielu z nas budzi się chęć wprowadzenia zmian – również na głowie. Oto inspiracje najmodniejsze w sezonie wiosna-lato 2018.

Grzywki w modzie

W sezonie wiosenno-letnim z pewnością będą królowały grzywki. Według najnowszych trendów najlepiej sprawdzą się grzywki lekko podkręcone, dodające zadziorności właścicielce. Idealnie sprawdzi się również grzywka zachodząca na oczy – to inspiracja prosto z wybiegów największych domów mody.
Taka fryzura sprawdzi się szczególnie u pań z owalną twarzą bądź trójkątną – pozwoli wyrównać proporcje rysów oraz zdecydowanie doda charakteru. Grzywka jest doskonałym wyborem dla tych, które chcą odświeżyć fryzurę i nadać jej niebywałej lekkości. Zaletą grzywki nie do przecenienia jest również fakt, iż odejmuje ona lat. Jest to zatem znakomite rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które chcą poczuć się młodo i pięknie.
Trendy wiosenno-letnie są ukłonem w stronę naturalności. Idealnie wpiszą się zatem obowiązujące inspiracje dobrze odżywione, zadbane i rozpuszczone włosy z dobraną starannie stylizacją na https://www.e-bielizna.pl/. Jak żadna inna fryzura podkreślają kobiecość oraz dodają niezwykłego uroku. Rozpuszczone i zadbane włosy to bez wątpienia powód do dumy dla właścicielki – a także gwarancja dobrego samopoczucia.

Long bob – nasza propozycja
Kolejną fryzurą, będącą bezapelacyjnie strzałem w dziesiątkę, jest long bob. Długość do ramion charakteryzuje się uniwersalnością i jest odpowiednia dla kobiet o każdym typie urody. Doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku twarzy pociągłej, trójkątnej, bądź kwadratowej. To doskonała propozycja na odświeżenie swojego looku dla tych z nas, które nie pragną radykalnych zmian i cięć.
Inspiracji co do nowej fryzury jest wiele. Warto z nich czerpać, decydując się na nową metamorfozę na wiosnę, aby pokazać się w nowej wersji i poczuć się zdecydowanie odświeżoną i gotową na przyjście wiosny. Zmiana jest w końcu podstawą dobrego samopoczucia.

Warto także zajrzeć: https://drwinczakiewicz.pl/modelowanie-ciala/